Pokoje
APARTAMENTY 2-4 OSOBOWE:

Apartament Nr 2

Apartament Nr 5

Apartament Nr 6

STUDIA:

Studio 3-osobowe Nr 1

Studio 2-osobowe Nr 3

Studio 2-osobowe Nr 7

Studio 2-osobowe Nr 8


 

Wszystkie Apartamenty i Studia wyposażone są:

  • KLIMATYZACJA
  • Internet bezprzewodowy Wi-Fi
  • Telewizor LCD, TV Sat (w tym programy dla dzieci)
  • Aneks kuchenny zawierający lodówkę, kuchenkę mikrofalową, ceramiczną płytę grzejną, czajnik elektryczny, komplet garnków, zestaw naczyń i sztućców kuchennych (a także ściereczki kuchenne i płyn do mycia naczyń)
  • Łazienka posiada kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem oraz stacjonarną suszarkę do włosów
  • Ręczniki
  • Wysokie krzesło dla małego dziecka (prosimy przy rezerwacji o zgłaszanie potrzeby)
  • Koce plażowe
  • Parawan

Bezpieczeństwo: drzwi pokoju otwierane kartą magnetyczną, obiekt jest monitorowany

 


 

APARTAMENTY RODZINNE

Apartamenty Rodzinne oraz Studia w VILLI STAR zostały zaprojektowane i urządzone z myślą o komforcie i wygodzie rodziny z często bardzo małymi dziećmi.

Już przy wyborze miejsca pod inwestycję kierowaliśmy się tymi względami.
 Pomysł zrodził się z faktu iż sami jako czteroosobowa rodzina dużo podróżujemy po Polsce i świecie. Z tego głównie powodu staraliśmy się stworzyć miejsce przyjazne Małym Podróżnikom oraz ich przytłoczonym nadmiarem obowiązków opiekunom.
Dlatego właśnie, bardzo często, Rodzice wybierają Villę Star jako idealne miejsce na pierwsze wakacje swojego Maleństwa.

W Villi Star szczególnie dbamy o czystość! Pościele są antyalergiczne i najwyższej jakości, a całość wyposażenia jest nowa.

Swoim najmłodszym gościom oraz ich opiekunom obiekt proponuje apartamenty wakacyjne, które zostały urządzone i wyposażone tak, by w miarę możliwości wyeliminować stres związany z pobytem dziecka z dala od otoczenia do którego przywykło.

Podczas wakacji z dziećmi, szczególnie tymi najmłodszymi rodzice starają się zapewnić im możliwie wygodne i bezpieczne warunki. W hotelowym pokoju często wszystko na co mogą liczyć to gniazdko elektryczne, a całej reszty zmuszeni są szukać w hotelowej restauracji lub na zewnątrz. Nie jest to dla nich komfortowe.

Dlatego VILLA STAR wszystkie swoje apartamenty i studia wyposażyła w aneksy kuchenne które pozwalają na przygotowanie dla dziecka „domowego posiłku” i w razie potrzeby uniknięcia stresujących wyjść na obiad.
Obiekt dysponuje także łóżeczkami oraz wysokimi krzesełkami dla małych dzieci, które na życzenie klienta umieszczane są w pokojach.
Łazienki także posiadają przyjazne dla dzieci rozwiązania, takie jak pomocne podczas kąpieli głębokie brodziki prysznicowe, czy stacjonarne suszarki do włosów.
Tutaj każdy z gości poczuje się jak u siebie.

LECZNICZY MIKROKLIMAT

To właśnie jesienią i zimą w powietrzu znajduje się największa dawka jodu. Jeśli pragniecie Państwo wzmocnić odporność swojego dziecka lub wyleczyć je z przewlekłych chorób (infekcje górnych dróg oddechowych, anginy, stany zapalne migdałków, alergie i wiele innych), a siebie uwolnić od stresu, to serdecznie zapraszamy!!!

Przygotowaliśmy w tym okresie PROMOCJĘ – 20%, która sprawi, że wypoczynek w komfortowych wnętrzach Villi Star nie obciąży znacznie portfela, a przyniesie dziecku i rodzicom bezcenne korzyści. (Promocja obowiązuje w sezonie niskim, przy pobycie minimum 5 dniowym.)

VILLA STAR z myślą o swoich najmłodszych Gościach wszystkie Studia i Apartamenty wyposażyła w:

aneksy kuchenne (zawierające lodówkę, kuchenkę mikrofalową, ceramiczną płytę grzejną, czajnik elektryczny, komplet garnków, zestaw naczyń i sztućców kuchennych)
Telewizor LCD, TV Sat (w tym programy dla dzieci)
głębokie brodziki prysznicowe umożliwiające wygodną kąpiel dziecka
stacjonarne suszarki do włosów
szerokie i wysokie parawany plażowe
WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

łóżeczko dziecięce (prosimy o zgłaszanie potrzeby przy rezerwacji)
wysokie krzesło dla małego dziecka (prosimy o zgłaszanie potrzeby przy rezerwacji)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !